Subaru plánuje predstaviť svoje prvé elektrické vozidlo Evoltis v roku 2021.

V dnešnej dobe už skoro každá automobilka má v ponuke aspoň jedno elektrické vozidlo. No sú ešte automobilky, ktoré nemajú v ponuke elektrické vozidlo. Napríklad japonské Subaru, ale to sa o pár rokov zmení.

Subaru Evoltis

Automobilky Toyota a Subaru vyvíjajú novú platformu pre elektrické vozidlá. Názov prvého elektrického vozidla Subaru je Evoltis. Poháňané bude mať všetky kolesá pomocou dvoch elektromotorov so spoločným výkonom 290 koní. Dojazd by mal približne 500 kilometrov.

Subaru Evoltis bude podobné ako koncept predstavený v januári 2020. Všimnúť si môžeš tradičnú prednú časť Subaru, ale predná maska je plná. Taktiež aj hranaté blatníky podobné Toyote RAV4 alebo dlhý rázvor.

Interiér zatiaľ nebol predstavený, no s veľkou pravdepodobnosťou bude moderný a futuristický aj keď je pravda, že Subaru nemá moderné interiéri.

Subaru Evoltis

Oficiálne predstavenie Subaru Evoltis má prebehnúť v októbri 2021. Dúfajme, že koronavírus neposunie predstavenie, pretože už bolo viacero predstavení doložených. Necháme sa prekvapiť časom.

The post Subaru plánuje predstaviť svoje prvé elektrické vozidlo Evoltis v roku 2021. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: