Už budúci víkend otvorí svoje brány jeden z najväčších moto festivalov Tanec Slnka.

Festival Tanec Slnka je jeden z najväčších moto festivalov na Slovensku, ktorý je každý rok vždy posledný júlový víkend. Tento rok nás však zasiahla korona a nevedeli sme či festival otvorí svoje brány. Našťastie sa uskutoční, ale s menším obmedzením. 

Tanec slnka 2020

Festival Tanec Slnka bude prebiehať od 22.7 do 25.7.2020 v areáli Dubník Stará Turá v takzvanom POW WOW režime. Na základe nariadení je povolený vstup len pre 1 000 osôb. Vstup je zadarmo, ale keď si chceš rezervovať vstup, tak si môžeš kúpiť rezerváciu za cenu 10€ deň. Stanovanie a kempovanie taktiež nebude povolené v areáli.

Na návštevníkov čakajú koncerty, sútaže, besedy. Bude fungovať shop Tanca Slnka, kde si budeš môcť kúpiť tričká na tento rok s grafikou, ktorú si si
vybral.
Budeš sa môcť občerstviť pri dobrom jedle, nealko, alko pive, vynikajúcou kávou a kúpiť si nejaké
moto doplnky.
Všetko bude za dodržiavania zvýšených hygienických a bezpečnostných opatrení.
Nezabudni, vstup je voľný /obmedzená kapacita 1000 ľudí/ a čakáme Vás všetkých, ktorí si neviete
predstaviť leto bez Tanca Slnka.

Mimochodom budeme tam aj my zo spiatocka.sk a prinesieme nejaké motorky (Kawasaki Z H2 a KLX 230), môžeme si dať spolu kávu alebo jedlo.

 

Kompletné info nájdeš na stránke Tanec Slnka.

 

Tanec slnka 2020

Tanec slnka 2020

Tanec slnka 2020

Moderátor Maroš Szalay

<img class="aligncenter size-large wp-image-119990" src="https://web-noviny.sk/wp-content/uploads/2020/07/uz-buduci-vikend-otvori-svoje-brany-jeden-z-najvacsich-moto-festivalov-tanec-slnka-4.jpg" alt="Tanec slnka 2020"

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie: