V autičkárskom biznise išla aj polícia: Ako si svoje auto spoľahlivo zabezpečiť pred krádežou?

V polovici mája 2020 bolo v Partizánskom, Prievidzi a Novákoch zadržaných spolu 12 ľudí, medzi nimi aj policajt, pracovník kontroly originality áut a zamestnanec okresného úradu. Zaistené boli desiatky áut aj náhradných dielov.

Zadržaná skupina operovala v Rakúsku a na Slovensku. Fungovala tak, že si najskôr vyhliadla auto v Rakúsku a potom rovnaké niektorí z jej členov ukradol na Slovensku. Na slovenskom vozidle následne pozmenili údaje podľa rakúskeho tak, aby boli pri oboch autách totožné. Na Slovensku tak nikto neprišiel na to, že je vozidlo kradnuté.

Obeťou krádeže sa teda ľahko môžete stať aj to vaše. Jedine, že by ste si ho dali zabezpečiť zabezpečovacím systémom. Ktorý si však vybrať?

Zabezpečenie áut VAM systémom

Nevsádzajte na čisto elektronický alebo čisto mechanický zabezpečovací systém, ktorý vaše vozidlo neochráni dostatočne. Spoľahlivé zabezpečenie pred krádežou vášho vozidla ponúka elektromechanický zabezpečovací systém VAM. Ako je to možné? Funguje totiž na princípe kombinatoriky a jedinečnosti – v každom aute sú zabezpečené iné časti a na iných miestach.

Zvoliť si môžete medzi zabezpečovacím systémom VAM R1 a novinkou VAMPIRE LITE, ktorá ponúka rovnakú ochranu pred krádežou, navyše má však moderný dizajn a je kompaktnejšia.

Neprekonané zabezpečenie už 20 rokov

To, že je vozidlo s nainštalovaným VAM systémom naozaj spoľahlivo chránené, potvrdzujú aj štatistiky – z viac ako 500 vozidiel s namontovaným VAM systémom, ktoré sa zlodeji pokúsili ukradnúť, sa im to nepodarilo ani raz.

Nadstavbové moduly VAM ODŤAH a VAM AKUSTIK

VAM ochráni celé vaše vozidlo! To, aby bolo vaše auto chránené aj pred odtiahnutím, naložením vozidla či krádežou vecí z interiéru, zabezpečujú nadstavbové moduly VAM ODŤAH a VAM AKUSTIK.

Viac o tom, prečo je VAM systém neprekonateľným zabezpečovacím systémom, si prečítajte na vam-system.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne

Scroll to Top