Subaru zverejnilo ďalšiu fotografiu nového BRZ.

Oficiálne predstavenie druhej generácie Subaru BRZ sa blíži. Predstavenie sa uskutoční 18.11.2020 a japonská automobilka odhalila ďalšiu fotografiu obľúbeného coupe. Čo ponúkne Subaru BRZ?

Subaru BRZ 2021

Na prvej oficiálne zverejnenej fotografii sme mohli vidieť koleso a prah novinky. Teraz si môžeme pozrieť svetlo a kúsok kapoty. Svetlo vyzerá jednoducho a aj kapota Subaru BRZ, ale nižšie sa bude nachádzať veľký nasávací otvor, ktorý bude zasahovať až do nárazníka. Vzadu sa budú nachádzať dve veľké koncovky výfukov. Viac bohužiaľ nevieme povedať a budeme musieť počkať do predstavenia.

Subaru BRZ 2021

Čo sa týka technológie, tak nemáme žiadne oficiálne informácie. Pod kapotou by mal byť 2,4-litrový boxer s výkonom 260 koní. Poháňaná bude zadná náprava cez 6-stupňovú manuálnu prevodovku.

Subaru BRZ bude aj naďalej športové auto ako sa patrí. Pozdĺžne uložený motor vpredu, pohon zadných kolies a manuálna prevodovka. V dnešnom modernom svete môžeme Subaru BRZ a Toyotu GT86 nazvať vzácnymi autami. Teším sa už na predstavenie.

The post Subaru zverejnilo ďalšiu fotografiu nového BRZ. appeared first on spiatocka.sk.

Pokračovať v čítaní – zdroj článku

Príspevky z rovnakej kategórie:

Scroll to Top